Fethiye Dalış Turları

"Scuba Diving Turlarını Keşfedin"

Fethiye Dalış Turları

Fethiye Dalış Turları rehberi ile Fethiye’de yer alan Tüplü Dalış Tur İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Dalış Turu, Tüplü Dalış etkinlik fiyatlarını karşılaştırabilir, ilgili turları, sayfalarında puanlayabilir, yorum yapabilirsiniz.

Fethiye Dalış Turları, Fethiye’nin birbirinden güzel cennet gibi koylarında yapabileceğiniz en güzel etkinlikler arasında yer alır. Fethiye’de dalış turu düzenleyen onlarca firma vardır. Size mümkün olduğunca en iyi seçenekleri sunmaya çalışacağız.  

Dalış turu imkanlarına, dalış turu fiyatlarına ve Tur işletmelerinin iletişim bilgilerine geçmeden hemen önce şunu belirtelim, burada yer alan turlar Kamprota.com tarafından düzenlenmemektedir. Tur etkinlikleri ilgili Tur firmaları tarafından organize edilmektedir, turlarla ilgili güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri firmalar telefonla arayarak almalısınız.

Fethiye Dalış Turu İmkanları

  • Bazı firmalar şehir içinden ücretsiz transfer imkanı sağlıyor. Transfer ile ilgili firmalardan mutlaka bilgi almalısınız. Ulaşımı kendiniz sağlayacaksanız Teknenin hareket saatinden en az 30 dakika önce Antalya Limanında bulunmanız gerekiyor.
  • Tur İşletmeleri size ailecek yapabileceğiniz bir etkinlik imkanı sunuyor. Tekneler genel olarak güvenli, güneşten korunaklı alanlar sağlıyor.
  • Öğle yemeği (Genelde balık, tavuk, makarna, karışık kızartma olabiliyor) fiyatlarına dahildir. Bunun haricinde atıştırmalık büfe yiyecek ve içecekler de sunuyorlar.
  • Her işletme gerekli dalış (scuba diving) ekipmanlarını sağlamaktadır.
  • Tüm Tur firmaları yetkili eğitmenler tarafından Dalış eğitimleri ve sertifika verirler.
  • Ücreti mukabilinde yaptığınız dalış turunun Fotoğraf ve Video görüntülerini alabilirsiniz.
  •  

Fethiye Dalış Turu Güzergahı

Fethiye’de dalış yapmaya elverişli pek çok nokta var Göcek adalarının çevresi ve ekincik koyu en çok tercih edilen yerlerin başında gelir.

Kabaca hemen her dalış tur firması benzer güzergahı izliyorlar diyebiliriz. 

Reklamsız gezinti için

Nadiren de olsa hava muhalefeti sebebiyle kaptan, planlanan güzergahtan farklı bir rota izlemeyi seçebilir. Çok sık olmasa da bu durumla karşılaşılabilir.

Fethiye Dalış Turu Fiyatları

Dalış tur fiyatları düşük sezon ve yüksek sezon arasında fark etmektedir. Mutlaka güncel fiyat bilgilerini tur firmalarından edinin. 

Ulaşım nasıl sağlarsınız?

Çevre illerden katılım sağlayacaksanız şayet Fethiye Limanına ulaşmalısınız. Ancak baştan uyaralım özellikle sezonda bırakın aracı park edecek bir yer bulmayı fethiye içerisinde araçla yol almak bile tam bir işkence olabiliyor. Size tavsiyemiz özel aracınız ile geliyorsanız aracınızı Limana gelmeden bir otoparkta bırakıp, farklı ulaşım yolları izleyerek limana ulaşmanızdır.

Bunlara dikkat edin

  • Çocuklarınızı tekne hareket halinde iken asla gözünüzün önünden ayırmayın.
  • Dalış Turunun bröve gerektirip gerektirmediğini mutlaka tur firmasına sorun. Bazı tur programı bröveli dalışçılar için özellikle düzenlenmektedir. 

DALIŞ TURLARI

Fethiye Dalış Turu Fiyatları

YORUM YAPIN

Fethiye Dalış Turu İşletmeleriyle ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili Tekne Turu sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Fethiye Dalış Turları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır