Burada sizler için Danimarka Dünya Mirasları ‘nı listeledik. Danimarka ve diğer Ülkelerde yer alan Dünya miraslarına Ülkelerin gezi rehberlerinden veya Kamprota Arama motorundan da ulaşabilirsiniz.

Ne zaman ve neden Dünya Mirası ilan edildiler?

Aşağıdaki Danimarka Mirasları ‘nın sayfalarında Ne zaman ve neden Dünya Mirası ilan edildiği, İnsanlık Tarihi için öneminin ne olduğu, hangi Unesco Kriteri ve Kategorisinde yer aldığı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Nerede ve nasıl ulaşabilirim?

Aşağıdaki Dünya Miraslarının ilgili sayfalarını ziyaret ettiğinizde “Adres”  sekmesi’nde “Yol tarifi al”  diyerek Dünya Miraslarının nerede yer aldığını öğrenebilir, Google Maps aracılığıyla yol tarifleri alabilirsiniz.

BLOG OLUŞTUR

Seyahat anılarını, gözlemlerini Kamprota ‘ya üye olarak yazabilir , yazılarını yüz binlerce ziyaretçiye ulaştırabilirsin. Yazı yazmaya üye olduktan sonra üye menünden yer alan “Yazı Oluştur” sekmesini kullanarak hemen başlayabilirsin.

Tur Fırsatları

Sponsor Reklam

Vize Danışmanlık Firmları

Üzgünüz, sistemimize kayıtlı bir Danışmanlık Firması bulunamadı. Vize Danışmanlık firmanızı kaydedip, hizmetlerinizi burada listelemek için lütfen “Üye olup” hizmet ilanlarınızı oluşturun.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır