Çanakkale Kamp Alanları

Ücretli Ücretsiz Kamp Yerleri

Çanakkale Kamp Alanları

Çanakkale Kamp Alanları rehberi ile Çanakkale’de yer alan Kamping İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Kamp , Bungalov ve Karavan Park fiyatlarını , konaklama imkanlarını karşılaştırabilirsiniz.  Çanakkale Kamp Yerleri ile ilgili yorumlarınızı yorum alanında belirtebilirsiniz.

Çanakkale kamping işletmeleri konusunda pek zengin olduğunu söylenemez. Bu rehber ile Çanakkale’de yer alan kamp yapılması mümkün olan tüm kamp yerlerini sizin için derledik. Çanakkale Kamp İşletmelerini kolayca keşfedip, Telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere kolayca ulaşmana olanak tanıyoruz.  Kamp fiyatlarını , konaklama imkanlarını kolaylıkla karşılaştırabilir sana en uygun kamp alanını tercih edebilirsin. Bir kamp yerinde konakladıktan sonra kaldığın yerin sayfasında puan vermeyi ve yorumlamayı unutma. Böylelikle görüş ve önerilerini diğer insanlarla paylaşabilir, kamp yeri ile ilgili fikir almalarını sağlayabilirsin.

Uyarı & Tavsiyeler

Kamp yerinde konaklamadan önce mutlaka kamp işletmesinden güncel fiyat ve rezervasyon bilgisi alın. Fiyatlar ve rezervasyon koşulları dönem dönem farklılık gösterebiliyor.

– Kısıtlı sayıda kamp işletmesi var demiştik. Haliyle aralarında çok rekabet olduğunu da söyleyemeyiz. Kamp işletmelerinin sağladığı hizmetler konusunda işletmelerden mutlaka bilgi isteyiniz. Örneğin Kapalı Duş, Elektrik, Market vs. gibi özellikle olmasını istediğiniz olanakların işletme tarafından sağlanıp sağlanmadığını mutlaka sorgulayın.

– Görüşleriniz Kamprota için çok önemli. İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da kamp yeriyle ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

İmkan ve Özellikler

  • Yerli yabancı gezgin ve kamp severler sağolsun kamp kültürü gelişmiş şehirlerden biridir. Kamp işletmeleri beklentileri ortalama düzeyde karşılar düzeyde hizmetler veriliyor. Karavan kabul etmek, günlük temizlenen duş ve wc, ağaçlık alan, elektrik ve içme suyu, kahvaltı, çadır, bungalov kiralama gibi hizmetler sağlayan işletmeler de mevcut.  

 Fiyatlar

Fiyatlar sezondan sezona farklılık gösterebiliyor. Örneğin düşük sezonda fiyatları 80 TL/Kişi olan bir işletmenin yüksek sezonda fiyatları 130 TL’ye çıkabiliyor. Bu artışta kısıtlı çadır kapasitesine karşılık artan ilgi ve talep sebep oluyor.

Fiyat açısından çok büyük bir fark olmayacaksa da en azından yer bulma açısından şansın yükselirken bir yandan da sahil şeridine nazaran daha çok kafa dinleyebilirsin.

KAMP ALANLARI

Çanakkale Kamp Ücretleri

KAMP YERLERİ

Çanakkale Ücretsiz Kamp Yerleri

Aşağıda yer alan Çanakkale kamp alanları , bağlı bulundukları İl veya İlçe emniyet teşkilatlarının izinine tabii olarak kamp yapabileceğiniz , bir işletme tarafından Güvenlik ve Konaklama imkanları sunulmayan doğal alanlardır. Özellikle aileniz ile kamp yapacaksanız İşletmeleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Ancak Otostopla minimum bütçelerle seyahat eden bir gezginseniz şayet aşağıdaki kamp yerleri dinlenip geceyi geçirmeniz için elverişli olacaktır. Kamp yerlerinde yer alan imkanlar ve ulaşım bilgileri için tıklayıp ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Konakladığınız kamp yeri ile ilgili deneyimlerinizi ilgili kamp yerinin sayfası altında yazabilir, bu kamp yerlerini herkese açık olarak puanlayabilirsiniz.

KARAVAN PARK

Ne yazık ki Çanakkale için daha fazla kayıtlı karavan park mevcut değil. Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak hizmetlerinize ilişkin ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Çanakkale Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Çanakkale Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

KAMP BLOGLARI

İran
Kamprota

İrana Seyahat güvenli mi ?

İrana seyahat güvenli mi ? Toplumun kültür yapısına uygun hareket edildiği sürece, evet güvenlidir.  Ancak..

İşletmenizi Ekleyin

İlanlarınızı Yayınlayın Hizmetleriniz Yüz Binlerce insan ile buluşsun! Ücretsiz İlan Oluşturmak için tıklayın Kamprota’da neler

Türkiye
Kamprota

Artvin Gezilecek Yerler

Doğu Karadeniz’de cennetten bir köşe olan Artvin Gezilecek Yerler ‘ini sizler için derledik.  Artvin’de gezilmesi

GEZİ REHBERİ
Kamprota

Antalya Tekne Turları

Antalya tekne turu fiyatları. Tekne turu için en ideal rotaları ve en iyi tekne turlarını keşfedin.

Dalış
Kamprota

Dalış Turları

Türkiye’deki Dalış Turlarını şehir şehir keşfedin.

DOĞA SPORLARI
Kamprota

Tekne Turları

Size en yakın Tekne Turu etkinliğini keşfedin. En cazip fiyatlarla Tekne Turu etkinliklerine katılın.

GENEL
Kamprota

Pergamon Müzesi : Tartışmalı Dünya Mirası

Antik dönemin en güzel eserleri pergamon müzesi’nde sergileniyor. didim’den, boğazköy’den, manisa’dan, priene’den toplanmışlar… bazıları savaş

SEYAHAT
Kamprota

Pal Kasabası / Andorra

Pal Kasabası / Andora Andorra ziyaretimize bugün, ülkenin belki de en büyüleyici köyü olan Pal

SEYAHAT
Kamprota

Dünyanın En Derin Gölü : Baykal

Dünyanın en derin gölü “Baykal Gölü”dür. Sibirya, Rusya‘da bulunmaktadır. Baykal Gölü’nün ortalama derinliği yaklaşık 744.4

SEYAHAT
Kamprota

Bosna Hersek Dünya Mirasları

Bosna Hersek Dünya Mirasları Burada sizler için Bosna Hersek Dünya Mirasları ‘nı listeledik. Bosna Hersek

SEYAHAT
Binnur Ünal

Cumalıkızık : Tarihe Kısa Bir Yolculuk

Cumalıkızık, Bursa ilinin Yıldırım ilçesine bağlı bir mahalledir. Bursa şehir merkezine 11 kilometredir. Ortalama 20 dakikada

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır