Camping Tanıtım : Camping işletmenizi ekleyin, ücretsiz tanıtımını yapın

Camping Tanıtım

Camping Tanıtım ‘larınızı İşletmenizin adıyla Kamprota.com ‘a “Organizatör Üye” seçeneği ile ücretsiz olarak üye olabilir. Üye olduktan sonra “Rota Ekleme” menüsünden Kamp Alanınızı Tanıtan bir başlık Ör: “Beyşehir Gölü XXXX Kamping” ve kamp alanınızın imkanlarını işaretleyerek, kamp alanı hakkında tanıtım yazınızı yazarak, kamp alanlarından fotoğraflar ekleyerek ve güncel fiyat bilgileriniz ile iletişim bilgilerinizi de ekleyerek insanların kamp tesisinizin farkında olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Neden Kamprota.com ‘da yer almalısınız?

Kamprota.com aylık yüz binlerce ziyaretçisi olan; kamp ve doğa severlere ithaf edilen; hedefledikleri lokasyonlarda kampçıların beklentilerini karşılayabilecek kamp alanı seçeneklerini sunmak üzere çalışan ücretsiz bir uygulamadır.  Kamp Alanlarınızı kamprota.com üzerine ekleyerek ve eklediğiniz kamp alanının özellikle iletişim ve fiyat bilgilerini güncel tutarak , ziyaretçilerin size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Camping Tanıtım ‘larınızı çok uygun fiyatlarla yapıyoruz

Kamprota.com içerisine ekleyeceğiniz Kamp Alanı rotası için sizden herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Arama sonuçlarında diğer tüm rotalar gibi arama sonuçlarında görüntülenir.

Reklamsız gezinti için

Yalnızca kamp alanınızın kamp arama sayfalarında en ön sırada olmasını arzu ederseniz Ön sırada görünme kapsamına göre (İç sayfalarda ilk sırada/ Anasayfada görünme) aylık/yıllık periyodlarla ekstra ücretlendirilen tarifelere tabii olacaktır.

Şartlar ve Koşullar

Kurumsal Üyelik

“Kurumsal üye” olduktan sonra İşletme profilinizi ve işletme logonuzu eğer bir logoya sahip değilseniz kamp alanınızı tanımlayan bir fotoğraf görseli ekleyerek eksiksiz bir şekilde oluşturmalısınız. Aksi halde Kurumsal üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Kabul edilir minimum Camping imkanları

Ücretli olarak işlettiğiniz kamp alanında aşağıdaki imkanlar kesinlikle bulunmalıdır.

  • Tuvalet
  • Duş (Sahil kenarı)
  • İçme Suyu
  • Aydınlatma
  • Elektrik
  • Ağaçlık alan

Kamp Alanlarınız hizmet verdiği sürece, İlan süreniz boyunca kamprota.com ‘dan kaldırılmaz

Bir kez kamp alanı oluşturduğunuzda siz silene veya ilan süresi bitene  kadar kamp alanınız kamprota.com ‘dan kaldırılmaz.

Reklamsız gezinti için

Ancak kamp alanında bir işletmenin faal olmadığı bilgisi bize aktarıldığı ve bunu doğruladığımızda eklemiş olduğunuz bu kamp alanı Kamprota.com tarafından ilk olarak askıya alınır. İşletme hesabınızdan tekrar faal haline getirmediğiniz 3 ay sürelik bir  vadenin sonunda ise işletme hesabınız ile birlikte tamamen silinir.

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır