Uygulama kaynakları korunuyor..

Rotaları Karşılaştır

Camping Tanıtım : Camping işletmenizi ekleyin, ücretsiz tanıtımını yapın

Camping Tanıtım : Camping işletmenizi ekleyin, ücretsiz tanıtımını yapın

Camping Tanıtım

Camping Tanıtım ‘larınızı İşletmenizin adıyla Kamprota.com ‘a “Organizatör Üye” seçeneği ile ücretsiz olarak üye olabilir. Üye olduktan sonra “Rota Ekleme” menüsünden Kamp Alanınızı Tanıtan bir başlık Ör: “Beyşehir Gölü XXXX Kamping” ve kamp alanınızın imkanlarını işaretleyerek, kamp alanı hakkında tanıtım yazınızı yazarak, kamp alanlarından fotoğraflar ekleyerek ve güncel fiyat bilgileriniz ile iletişim bilgilerinizi de ekleyerek insanların kamp tesisinizin farkında olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Neden Kamprota.com ‘da yer almalısınız?

Aylık 100.000 Ziyaretçi. 100.000 Kamp sever!

Kamprota.com aylık on binlerce ziyaretçisi olan; kamp ve doğaseverlere ithaf edilen; hedefledikleri lokasyonlarda kampçıların beklentilerini karşılayabilecek kamp alanı seçeneklerini sunmak üzere çalışan ücretsiz bir uygulamadır.  Kamp Alanlarınızı kamprota.com üzerine ekleyerek ve eklediğiniz kamp alanının özellikle iletişim ve fiyat bilgilerini güncel tutarak , ziyaretçilerin size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Camping Tanıtım ‘larınız tamamen ücretsiz

Kamprota.com içerisine ekleyeceğiniz Kamp Alanı rotası için sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir/etmeyecektir. Arama sonuçlarında diğer tüm rotalar gibi arama sonuçlarında görüntülenir.

Yalnızca kamp alanınızın kamp arama sayfalarında en ön sırada olmasını arzu ederseniz Ön sırada görünme kapsamına göre (İç sayfalarda ilk sırada/ Anasayfada görünme) aylık/yıllık periyodlarla ücretlendirilen tarifelere tabii olacaktır.

Şartlar ve Koşullar

Organizatör Üyelik

“Organizatör üye” olduktan sonra İşletme profilinizi ve işletme logonuzu eğer bir logoya sahip değilseniz kamp alanınızı tanımlayan bir fotoğraf görseli ekleyerek eksiksiz bir şekilde oluşturmalısınız. Aksi halde Organizatör üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Rota Ekleme

İşletmenize ait tek bir lokasyonda yer alan bir kamp alanı için yalnızca bir tane kamp alanı oluşturabilirsiniz. Aynı lokasyonda birden fazla örneğin “Eğirdir Gölü Çadır Kamp Alanı” , “Eğirdir Gölü Karavan Kamp Alanı” şeklinde birden fazla rota eklenmemelidir. Aynı lokasyonda eklenen iki veya daha fazla sayıda rotanın ne yazık ki hiçbiri onaylanmayacaktır.

Kabul edilir minimum Camping imkanları

Ücretli olarak işlettiğiniz kamp alanında aşağıdaki imkanlar kesinlikle bulunmalıdır.

  • Tuvalet
  • Duş (Sahil kenarı)
  • İçme Suyu
  • Aydınlatma
  • Elektrik
  • Ağaçlık alan

Kamp Alanlarınız hizmet verdiği sürece kamprota.com ‘dan kaldırılmaz

Bir kez kamp alanı oluşturduğunuzda siz silene veya silinmesini talep edene kadar kamp alanınız kamprota.com ‘dan kaldırılmaz.

Ancak kamp alanında bir işletmenin faal olmadığı bilgisi bize aktarıldığı ve bunu doğruladığımızda eklemiş olduğunuz bu kamp alanı Kamprota.com tarafından ilk olarak askıya alınır. İşletme hesabınızdan tekrar faal haline getirmediğiniz 3 ay sürelik bir  vadenin sonunda ise işletme hesabınız ile birlikte tamamen silinir.

Bu içeriği paylaşın:
img

Kamprota

Kamprota, bir kupa kahve yardımıyla siz gezginler ve kamp severler için hazırlandı.

İlgili Mesajlar

Camping Fiyatları : Özellikleri, Konumu, Güncel Fiyatları

Kamprota.com 'da Camping fiyatları camping tesislerinin "Organizatör Üye" olarak kendi...

Devamını oku

Kamp Yerleri

Gezgin üyelerin ve ekibimizin oluşturduğu 286 ücretli / ücretsiz Kamp yeri 'nden sana en...

Devamını oku

Organizasyon Firması Eklemek

Organizatör Üyelik Nedir? Organizatör Üyelik tamamen kendi etkinliklerinizi ve...

Devamını oku

Bir Cevap Yazın