Antalya Tekne Turları

"Tekne Turlarını Keşfedin"

Antalya Tekne Turları

Antalya Tekne Turları rehberi ile Antalya genelinde yer alan Tekne Tur İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Tekne Turu, Tekne Kiralama fiyatlarını karşılaştırabilir, ilgili turları, sayfalarında puanlayabilir, yorum yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel koylara sahip Antalya’da Tekne Turları yapabileceğiniz en güzel etkinliklerden biridir. Turizm yönünden çok aktif bir yer olduğu için tahmin edersiniz ki çok sayıda seçenek karşınıza çıkar. Bu rehberimizde Tüm Antalya Tekne Turları ‘nı senin için bir araya topladık.

Şimdi tur ve imkanlarını, fiyatlarını, güzergah bilgilerini ve tekne turlarıyla ilgili uyarı ve tavsiyelerimize geçelim.

Antalya Tekne Turları İmkanları

Tur İşletmelerinin hemen hepsi (ücretli/ücretsiz) transfer imkanı sağlar. Transfer gerekiyorsa firmaya mutlaka telefonla ulaşıp bu hizmeti hangi koşullarda karşıladığını sorun. Öğle yemeği ve animasyon etkinlikleri fiyata dahil olarak sunulur. En azından dört farklı noktada yüzme molası verirler.  En yoğun tekne turları Kaleiçi, Kaş, Demre, Kekova, Kemer limanlarında gerçekleşir.

Tekne Turu Güzergahları

Günübirlik Tekne Turları

Tekne Turu yapmak için illaki ilçelere gitmek zorunda değilsiniz. Şehrin içinde de olsanız Kaleiçi limanından hareket eden “Falezlere, Çaltıcak ve Konyaaltı Plajı” güzergahını izleyen turlara katılabilirsiniz. Veya rotanızı şehirin dışına çevirmekte kararlıysanız Demre, Kaş, Kekova ve Kemer limanından hareket eden günübirlik turlara katılabilirsiniz. Bu turlarla en az 4 farklı noktada denize girebilir, Cennet koyu ve Kleopatra koyu gibi birbirinden güzel  koyların tadını çıkarabilirsiniz.

Reklamsız gezinti için

Yatılı Tekne Turları

Günübirlik tur sizi kesmiyorsa bir haftalık Akdeniz şeridinde seyreden bir mavi tur’a da katılabilirsiniz. Bu turlar genelde Kemer limanından hareket ediyor. Tur  seçeneklerini inceleyebilir ve ayrıntılı bilgileri Tur işletmesinden alabilirsiniz.

Antalya Tekne Turu Fiyatları

Çok geniş bir fiyat skalası var. Ortalama şu fiyattır demek neredeyse mümkün değil. Ama kabaca bir rakam vermemiz bekleniyorsa günübirlik turlar 20 euro ve üzeri iken  bir hafta süren bir mavi tur fiyatı ise 275 euro’lardan başlıyor.

Bunlara dikkat edin

Antalya’da sadece Tekne Turları değil, hemen her türlü etkinlik için rezervasyon bulmak dönem dönem zor olabiliyor. Özellikle yüksek sezonda doluluk sebebiyle yer bulmanız zor olabilir. Ön rezervasyon bu anlamda işinizi kolaylaştırır. Rezervasyon ve özellikle güncel fiyat bilgisi için tur sayfasında yer alan iletişim bilgisini kullanarak firmadan bilgi alınız.

Kamprota’ya Destek Olun

  • Size zengin içerikler sunmak adına çok çaba sarf ediyoruz. Bize destek olmak için sosyal medya ağlarımızı takip edebilir, görüş ve önerilerini yorum alanında yazabilir veya katıldığınız etkinliklere, firmalara ilişkin duygu ve düşüncelerinizi @kamp.rota instagram sayfamızda bizimle paylaşabilirsiniz.
  • Firmalara Kamprota.com üzerinden ulaştığınızı belirtmeniz halinde çalıştığımız firmaların bizimle çalışmaya devam etmelerine olanak tanımış olursunuz.

TEKNE TURLARI

Antalya Tekne Turu Fiyatları

DALIŞ TURLARI

Günübirlik Antalya Dalış Turları

YORUM YAPIN / PUANLAYIN

Antalya Tekne Turları  İşletmeleriyle ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili Tekne Turu sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Antalya Tekne Turları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır