Antalya Dalış Turları

"Scuba Diving Turlarını Keşfedin"

Antalya Dalış Turları

Antalya Dalış Turları rehberi ile Antalya’da yer alan Tüplü Dalış Tur İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Dalış Turu, Tüplü Dalış etkinlik fiyatlarını karşılaştırabilir, ilgili turları, sayfalarında puanlayabilir, yorum yapabilirsiniz.

Antalya Dalış Turları, Antalya’nın birbirinden güzel cennet gibi koylarında yapabileceğiniz en güzel etkinlikler arasında yer alır. Antalya’da dalış turu düzenleyen onlarca firma vardır. Size mümkün olduğunca en iyi seçenekleri sunmaya çalışacağız.  

Dalış turu imkanlarına, dalış turu fiyatlarına ve Tur işletmelerinin iletişim bilgilerine geçmeden hemen önce şunu belirtelim, burada yer alan turlar Kamprota.com tarafından düzenlenmemektedir. Tur etkinlikleri ilgili Tur firmaları tarafından organize edilmektedir, turlarla ilgili güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri firmalar telefonla arayarak almalısınız.

Antalya Dalış Turu İmkanları

  • Bazı firmalar şehir içinden ücretsiz transfer imkanı sağlıyor. Transfer ile ilgili firmalardan mutlaka bilgi almalısınız. Ulaşımı kendiniz sağlayacaksanız Teknenin hareket saatinden en az 30 dakika önce Antalya Limanında bulunmanız gerekiyor.
  • Tur İşletmeleri size ailecek yapabileceğiniz bir etkinlik imkanı sunuyor. Tekneler genel olarak güvenli, güneşten korunaklı alanlar sağlıyor.
  • Öğle yemeği (Genelde balık, tavuk, makarna, karışık kızartma olabiliyor) fiyatlarına dahildir. Bunun haricinde atıştırmalık büfe yiyecek ve içecekler de sunuyorlar.
  • Her işletme gerekli dalış (scuba diving) ekipmanlarını sağlamaktadır.
  • Tüm Tur firmaları yetkili eğitmenler tarafından Dalış eğitimleri ve sertifika verirler.
  • Ücreti mukabilinde yaptığınız dalış turunun Fotoğraf ve Video görüntülerini alabilirsiniz.

Antalya Dalış Turu Güzergahı

Antalya’da scuba diving yapmaya değer çok sayıda nokta mevcut. Hemen her dalış tur firması bu güzergahları izliyorlar.  

Nadiren de olsa hava muhalefeti sebebiyle kaptan, planlanan güzergahtan farklı bir rota izlemeyi seçebilir. Çok sık olmasa da bu durumla karşılaşılabilir.

Antalya Dalış Turu Fiyatları

Fiyatlar dönem dönem değişebilmektedir. Güncel fiyatları tur firmasından almanız tavsiye olunur.

Ulaşım nasıl sağlarsınız?

Çevre illerden katılım sağlayacaksanız şayet tur satın aldığınız Kemer, Demre veya Kaş Limanına ulaşmalısınız. Ancak baştan uyaralım özellikle yüksek sezonda aracı park edecek bir yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Size tavsiyemiz özel aracınız ile geliyorsanız aracınızı Limana gelmeden bir otoparkta bırakıp, farklı ulaşım yolları izleyerek limana ulaşmanızdır.

Bunlara dikkat edin

  • Çocuklarınızı tekne hareket halinde iken asla gözünüzün önünden ayırmayın.
  • Dalış Turunun bröve gerektirip gerektirmediğini mutlaka tur firmasına sorun. Bazı tur programı bröveli dalışçılar için özellikle düzenlenmektedir. 

Öne Çıkan Turlar

Antalya Dalış Turu Fiyatları

İlan Bulunamadı.

Demre Dalış Turları

Demre Dalış Turu Fiyatları

Reklamsız gezinti için

Demre’den hareket eden Dalış Turlarını keşfedin. Tur Tarihi, Saati ve Kontejyan durumunu firmaya ulaşarak mutlaka danışın.

Tekneler nereden hareket eder?

Tekneler Demre Limanından hareket eder. Ancak etkinlikler için ilk toplanma noktası Tur firmasının ofisidir. Dalış Turu firmaları genelde size burada bir ön brifing vererek ulaşım araçlarıyla limana transferinizi kendileri sağlar. Aşağıdaki haritada limanın konumunu görebilir, Yol tarifi al diyerek kendinize bir güzergah çizebilirsiniz.

Kaş Dalış Turları

Kaş Dalış Turu Fiyatları

Kaş’tan hareket eden Dalış Turlarını sizler için derledik. Tur Tarihi, Saati ve Kontejyan durumunu firmaya ulaşarak mutlaka sorun.

Tekneler nereden hareket eder?

Tekneler Kaş Belediye Limanından hareket eder. Ancak etkinlikler için ilk toplanma noktası Tur firmasının ofisidir. Dalış Turu firmaları genelde size burada bir ön brifing vererek ulaşım araçlarıyla limana transferinizi kendileri sağlar. Aşağıdaki haritada Kaş Belediye Limanı’nın konumunu görebilir, Yol tarifi al diyerek kendinize bir güzergah çizebilirsiniz.

İlan Bulunamadı.

YORUM YAPIN

Antalya Dalış Turu İşletmeleriyle ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili Tekne Turu sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Antalya Dalış Turları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır