Ağrı Kamp Alanları

Ücretli Ücretsiz Kamp Yerleri

Ağrı Kamp Alanları

Ağrı Kamp Alanları aşağıda tek tek senin için listelendi. Kamp alanlarını incelemeye başlamadan dilersen tanıtım yazımızı okuyabilir veya kamp alanlarını doğrudan incelemeye başlayabilirsin.

Ağrı’da ücretli kamp işletmesi bulunmamaktadır. Ancak kamp yapılabilecek çok güzel doğal yerlere sahip. Size Ağrı’da yer alan tüm Ağrı Kamp Alanları ‘nı burada listelemeye çalışacağız. Kamp Alanı dediğimize sakın aldanmayın bu kamp yerleri tamamen doğanın içinde serbest kamp yapabileceğiniz yerlerdir.

Uyarı & Tavsiyeler

 Ağrı’da kış aylarında kamp yapmak sert iklim şartları nedeniyle neredeyse olanaksızdır. Profesyonel ekipmanlarla bile çok zorlayıcı olabilir. Kamp için en ideal aylar yaz aylarıdır. Bahar aylarında dahi bu bölgenin en az Ege ve Akdeniz bölgelerinin kışı kadar soğuk olacağını unutmayın. Yaz aylarında dahi +5 bir uyku tulumuna ihtiyacınız olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ağrı tıpkı Kars gibi geniş düz ovalara sahiptir. Alabildiğine ağaçsız açık alanlarda özellikle geceleri kendinizi rüzgardan korumalısınız.  Bölgede yaban hayatı ne yaptığınızı bilmiyorsanız bir güvenli tehlikesi barındırır. Yiyecek içeceklerinizi konakladığınız yerden en az 300-500m mesafede tüketmeli ve saklamalısınız. Çadırınızın yakınında yiyecek içecek barındırmamaya ve yaktığınız ateşte yiyecek bir şey pişirmemeye özen gösterin. Tüm bunları çadırdan uzakta yapmak daha güvenlidir. Kamp yapmadan önce mutlaka bulunduğunuz bölgenin mahalli idaresine gidip kamp yapacağınıza ilişkin bilgi verin. Güvenliğinizi riske atacak bir unsur varsa şayet bu konuda size gereken bilgiyi vereceklerdir.

Çantanızda yüksek ses çıkaracak bir mantar, torpil vs. bulundurun. Yaban hayatının yoğun olduğu bölgelerde biz genelde birkaç saat arayla torpil vs. ile ses çıkarıyoruz. Çevremizdeki hayvanların yaklaşmasını nispeten engelleyen bir çözümdür.

– Görüşleriniz Kamprota için çok önemli. İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da kamp yeriyle ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

KAMP ALANLARI

Ağrı Kamp Yerleri

GEZİLECEK YERLERİ

Ağrı Tarihi Yerler

KARAVAN PARK

Ne yazık ki Ağrı için şuan kayıtlı bir karavan park mevcut değil. Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak hizmetlerinize ilişkin ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Ağrı Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Ağrı Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

KAMP BLOGLARI

KAMP REHBERİ
Kamprota

Artvin Kamp Alanları

Ücretli , Ücretsiz Rize Kamp Alanlarını kolayca keşfedin. Kamp Ücretleri, konum bilgisi ve kamp imkanlarıyla ilgili bilgi alın.

KAMP REHBERİ
Kamprota

Kampta Elektrik Üretimi: Kesin Çözüm!

Işık kaynakları hadi neyse de bundan daha büyük problemimiz genelde şarjı biten telefonlarımızdır. Yedek pillerimiz

KAMP REHBERİ
Binnur Ünal

Çocuklarla Kamp Yapma Rehberi

Çocuklarla kamp yapmak, onlarla anılar biriktirmenin eşsiz bir yoludur ve doğada geçirilen zaman, çocuklar için

KAMP REHBERİ
Kamprota

Adana Kamp Alanları

Adana’daki kamp alanlarını ve kamp yerlerindeki imkanlarını keşfet

KAMP REHBERİ
Kamprota

Teepee Çadır nedir? Nerede kullanılır?

Teepee Çadır nedir? Nerede kullanılır? Halk dilinde kızılderili çadırı diye de bilinen “Teepee çadır” direklerle

GENEL
Kamprota

Pergamon Müzesi : Tartışmalı Dünya Mirası

Antik dönemin en güzel eserleri pergamon müzesi’nde sergileniyor. didim’den, boğazköy’den, manisa’dan, priene’den toplanmışlar… bazıları savaş

GENEL
Kamprota

Epifani (Epiphany) Bayramı

Epifani / Epiphany Epifani, genellikle Üç Kral Günü veya Epiphany Bayramı olarak bilinir. Bu “tezahür”

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır