Ağrı Kamp Alanları

Ücretli Ücretsiz Kamp Yerleri

Ağrı Kamp Alanları

Ağrı Kamp Alanları aşağıda tek tek senin için listelendi. Kamp alanlarını incelemeye başlamadan dilersen tanıtım yazımızı okuyabilir veya kamp alanlarını doğrudan incelemeye başlayabilirsin.

Ağrı’da ücretli kamp işletmesi bulunmamaktadır. Ancak kamp yapılabilecek çok güzel doğal yerlere sahip. Size Ağrı’da yer alan tüm Ağrı Kamp Alanları ‘nı burada listelemeye çalışacağız. Kamp Alanı dediğimize sakın aldanmayın bu kamp yerleri tamamen doğanın içinde serbest kamp yapabileceğiniz yerlerdir.

Uyarı & Tavsiyeler

 Ağrı’da kış aylarında kamp yapmak sert iklim şartları nedeniyle neredeyse olanaksızdır. Profesyonel ekipmanlarla bile çok zorlayıcı olabilir. Kamp için en ideal aylar yaz aylarıdır. Bahar aylarında dahi bu bölgenin en az Ege ve Akdeniz bölgelerinin kışı kadar soğuk olacağını unutmayın. Yaz aylarında dahi +5 bir uyku tulumuna ihtiyacınız olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ağrı tıpkı Kars gibi geniş düz ovalara sahiptir. Alabildiğine ağaçsız açık alanlarda özellikle geceleri kendinizi rüzgardan korumalısınız.  Bölgede yaban hayatı ne yaptığınızı bilmiyorsanız bir güvenli tehlikesi barındırır. Yiyecek içeceklerinizi konakladığınız yerden en az 300-500m mesafede tüketmeli ve saklamalısınız. Çadırınızın yakınında yiyecek içecek barındırmamaya ve yaktığınız ateşte yiyecek bir şey pişirmemeye özen gösterin. Tüm bunları çadırdan uzakta yapmak daha güvenlidir. Kamp yapmadan önce mutlaka bulunduğunuz bölgenin mahalli idaresine gidip kamp yapacağınıza ilişkin bilgi verin. Güvenliğinizi riske atacak bir unsur varsa şayet bu konuda size gereken bilgiyi vereceklerdir.

Çantanızda yüksek ses çıkaracak bir mantar, torpil vs. bulundurun. Yaban hayatının yoğun olduğu bölgelerde biz genelde birkaç saat arayla torpil vs. ile ses çıkarıyoruz. Çevremizdeki hayvanların yaklaşmasını nispeten engelleyen bir çözümdür.

– Görüşleriniz Kamprota için çok önemli. İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da kamp yeriyle ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

KAMP ALANLARI

Ağrı Kamp Yerleri

GEZİLECEK YERLERİ

Ağrı Tarihi Yerler

KARAVAN PARK

Ne yazık ki Ağrı için şuan kayıtlı bir karavan park mevcut değil. Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak hizmetlerinize ilişkin ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Ağrı Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Ağrı Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

KAMP BLOGLARI

SEYAHAT
Kamprota

Türkiye Otostop Haritası

Türkiye Otostop Haritası ile yolların durumları hakkında fikir edinebilirsiniz. Hangi yollar otostopa zor hangileri kolay?

SEYAHAT
Binnur Ünal

Mardin Gezi Rehberi

Merhaba arkadaşlar Mardin gezi rehberi yazımıza başlamadan önce şunu belirtelim. Bu Mardin Gezi Rehberi ‘nde

SEYAHAT
Binnur Ünal

Dijital Göçebe Olma Yolunda 5 Tavsiye

Dijital göçebe en basit tanımıyla farklı yerlere seyahat eden uzaktan çalışan kişi olarak nitelendirilebilir. Genellikle

İşletmenizi Ekleyin

İlanlarınızı Yayınlayın Hizmetleriniz Yüz Binlerce insan ile buluşsun! Ücretsiz İlan Oluşturmak için tıklayın Kamprota’da neler

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır